جولیا کوک

جولیا کوک یک مشاور و معلم سابق مدرسه است که هرگز تصور نمی‌کرد بتواند به یک نویسنده برنده جایزه ملی کودکان، متخصص والدین و سخنران الهام‌بخش تبدیل شود. او اکنون به سراسر جهان سفر می کند و دانش آموزان و مربیان را تشویق می‌کند تا حلال مشکلات همیشگی زندگی  باشند. 

 

"ایده های زیادی وجود دارد که باید به اشتراک گذاشته شوند!" جولیا می‌گوید، که تحقیقات زیادی را انجام می‌دهد و خلاقانه آن را به «زبان کودکانه» ترجمه می‌کند که هم سرگرم‌کننده و هم جذاب است. جولیا این توانایی ذاتی را دارد که از طریق کتاب‌های مصور وارد جهان‌بینی کودک شود و به کودکان هم «چه بگویند» و هم «چگونه بگوییم» را آموزش می‌دهد.

چندین سال پیش، جولیا در جستجوی داستانی مؤثر بود تا به کودکان در مورد تفاوت‌های چوقولی‌کردن و صحبت‌کردن آموزش دهد. هنگامی که او نتوانست منبع مناسب را پیدا کند، تصمیم گرفت کتاب خود را بنویسد - A Bad Case of Tattle Tongue. بیش از یک دهه بعد، او کتاب‌های پرفروش را با مرکز ملی مسائل جوانان، انتشارات شهر پسران و CDC منتشر کرد. 

جولیا به‌عنوان نویسنده‌ی کتاب‌های کودک، جوایز بسیاری دریافت کرده است؛ کتاب‌های او که عمدتا مبتنی بر تحقیقات علمی هستند و در انتشارات و نشریه‌های معتبری مانند پَرِنتس مَگِزین (Parent’s Magazine)، نیویورکر (New Yorker)، گرین چایلد مَگِزین (Green Child Magazine) و وبگاه‌هایی مانند یاهو و بِیبی‌زون (Baby Zone) معرفی شده‌اند. او هم‌چنین در خبرگزاری سی‌ان‌ان (CNN) و بسیاری از خبرگزاری‌های دیگر حضور داشته است.

جولیا اغلب در کنفرانس‌های مشاوره، کسب و کار و رهبری، و توسعه شخصیت سخنرانی‌های سرگرم‌کننده و جذاب ارائه می‌کند و در هزاران مدرسه در سراسر کشور و بین‌المللی ارائه کرده است.

 

2020 © Copyright - almaatech.ir